podoru Wireless Portable Charger, 10000mAh Magnetic Power Bank with Type-C Cable LED Display 22.5W PD Fast Charging Lighting Mag-Safe Battery Pack for iPhone 15/14/13/12/Mini/Pro/Pro Max-Black - Color A-Space Black
botón compartir redes sociales
Precio:
Q500.00
Actualmente no disponible
Descontinuado
  • Producto - Color A-Space Black
  • 3 Devices Fast Wireless & Wired Charging: This Mag-Safe power bank supports 5W, 7.5W, 10W and 15W Max wireless charging, 22.5W Max USB PD and 20W USB-C input and output; The wireless charger can charge 3 Devices at the same time, shared charging with no waiting; And the portable charger iPhone uses soft silicone material to protect your phone from damage while wireless charging;(NOTE: 15W/20W mentioned on the cover of the manual and the 22.5W mentioned on the detail page are both correct as they represent different wattage for different output modes)
* Precio y unidades sujetos a revisión de Pacifiko
Cotiza en amazon
100% de Compra Protegida.