botón compartir redes sociales
Disponible.
Precio:
Q409.00
Elegible para cuotas.
Ingresa el número de tu tarjeta en los detalles de pago para ver el monto total a pagar.
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q136.33
6 (Sin recargo) Q68.17
10 Q43.35
12 Q36.47
15 Q29.31
18 Q24.65
24 Q19.17
36 Q12.89
48 Q9.76
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q136.33
6 (Sin recargo) Q68.17
10 (Sin recargo) Q40.90
12 (Sin recargo) Q34.08
15 Q29.18
18 Q24.31
24 Q18.36
36 Q12.64
3 Q144.17
6 Q72.94
10 Q43.87
12 Q36.81
10 (Sin recargo) Q40.90
12 (Sin recargo) Q34.08
15 (Sin recargo) Q27.27
18 (Sin recargo) Q22.72
48 Q9.12
2 (Sin recargo) Q204.50
6 Q71.92
2 (Sin recargo) Q204.50
48 Q9.67
48 Q9.54
Producto de Tienda Mundial Ocultar detalles
  • Producto - Color Black
  • 【Tri-Mode Pro Connectivity & Long-Lasting Battery】Enjoy versatile connectivity with wired (USB-C), 2.4GHz wireless, and Bluetooth modes—seamlessly switch between devices using the bottom button. The 2.4G mode delivers esports-level responsiveness with a 1000Hz polling rate, while the built-in 500mAh battery offers up to 65 hours of uninterrupted use, perfect for gaming, work, or study.
  • 【Intelligent Cloud Driver & Full Customization】Customize your setup effortlessly with the smart cloud-based driver, which auto-detects your system. Remap buttons, adjust DPI, set polling rates (125Hz to 1000Hz), record macros, and more—all without downloading traditional software.
* Precio y unidades sujetos a revisión de Pacifiko
Q409.00
Disponible.
Envío GRATIS Detalles
Garantía: Verifica las políticas de Tienda Mundial
100% de Compra Protegida.