botón compartir redes sociales
Disponible.
Precio:
Q9,549.00
Elegible para cuotas.
Ingresa el número de tu tarjeta en los detalles de pago para ver el monto total a pagar.
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q3,183.00
6 (Sin recargo) Q1,591.50
10 Q1,012.19
12 Q851.45
15 Q684.35
18 Q575.59
24 Q447.61
36 Q301.06
48 Q227.78
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q3,183.00
6 (Sin recargo) Q1,591.50
10 (Sin recargo) Q954.90
12 (Sin recargo) Q795.75
15 Q681.16
18 Q567.64
24 Q428.71
36 Q295.09
3 Q3,366.02
6 Q1,702.91
10 Q1,024.13
12 Q859.41
10 (Sin recargo) Q954.90
12 (Sin recargo) Q795.75
15 (Sin recargo) Q636.60
18 (Sin recargo) Q530.50
48 Q212.86
2 (Sin recargo) Q4,774.50
6 Q1,679.03
2 (Sin recargo) Q4,774.50
Producto de Tienda Mundial Ocultar detalles
  • Producto
  • Ready, Set Go!: Say hi to the all-new Swift Go 14 AMD—your AI PC featuring AMD Ryzen 7 8845HS processor equipped with Ryzen AI. A visually brilliant 14" WUXGA (1920 x 1200) 100% sRGB touch display and designed in an eye-catching, thin-and-light body with Windows 11 and Copilot for Windows that’s great on the go!
  • Internal Specifications: 16GB Onboard LPDDR5X Memory; 1TB PCIe Gen 4 SSD; microSD Card Reader; Wireless Wi-Fi 6E supports dual-stream Wi-Fi in the 2.4GHz, 5GHz and 6GHz bands, including 2x2 MU-MIMO Technology, Supports Bluetooth 5.3 or above, Supports Bluetooth LE Audio
  • Grab and Go!: The easy-to-carry Swift Go comfortably fits in your bag thanks to its 0.59” thin and 2.76 pounds light aluminum body, with eco-conscious OceanGlass touchpad—making it the ideal go-there, do-that sidekick.
  • Ports: 2 - USB Type-C Ports - supporting USB4 (up to 40 Gbps), Display Port over USB-C, USB Charging & Power Delivery (Up to 100W), 2 - USB 3.2 Gen 1 Ports (one featuring power-off charging), 1 - HDMI 2.1 with HDCP support, 1 - Headphone/Microphone-in Jack | Battery Life: Lithium-Ion Battery Supporting Fast Charging Technology, Up to 9.5 Hours Battery Life
* Precio y unidades sujetos a revisión de Pacifiko
Q9,549.00
Disponible.
Envío GRATIS Detalles
Garantía: Verifica las políticas de Tienda Mundial
100% de Compra Protegida.