Womier SK75 TMR/HE Keyboard Gaming 75% Hall Effec, Wireless Mechanical Keyboard Rapid Trigger Custom Magnetic Switch Keyboards with 8000 Hz Hot Swap, BT/2.4G/USB-C with Mac Windows Linux (Aluminum) - Color Black
botón compartir redes sociales
Disponible.
Precio:
Q1,539.00
Elegible para cuotas.
Ingresa el número de tu tarjeta en los detalles de pago para ver el monto total a pagar.
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q513.00
6 (Sin recargo) Q256.50
10 Q163.13
12 Q137.23
15 Q110.30
18 Q92.77
24 Q72.14
36 Q48.52
48 Q36.71
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q513.00
6 (Sin recargo) Q256.50
10 (Sin recargo) Q153.90
12 (Sin recargo) Q128.25
15 Q109.78
18 Q91.49
24 Q69.09
36 Q47.56
3 Q542.50
6 Q274.46
10 Q165.06
12 Q138.51
10 (Sin recargo) Q153.90
12 (Sin recargo) Q128.25
15 (Sin recargo) Q102.60
18 (Sin recargo) Q85.50
48 Q34.31
2 (Sin recargo) Q769.50
6 Q270.61
2 (Sin recargo) Q769.50
Producto de Tienda Mundial Ocultar detalles
  • Producto
  • 【2.4 GHz/Bluetooth/Wireless Rapid Trigger Keyboard & 8000mAh Battery】Switch seamlessly between devices with 2.4 GHz wireless, Bluetooth, and Type-C modes. Enjoy a 8000Hz polling rate and 0.125ms response time gaming or connect up to three devices for efficient multitasking across your computer, phone, and tablet. The 8000mAh battery ensures long-lasting and stable use.
  • 【Hot-Swappable Gaming Keyboard Magnetic Switch】 Keyboard is compatible with mechanical switches and most brands of magnetic switches, which is a breakthrough in technology and makes the DIY magnetic keyboard free of burden and pressure. Pre-lubed Magnetic switches offer hot-swap capability and precise actuation customization with 0.01 mm sensitivity, adjustable from 0.1mm - 3.5mm.
* Precio y unidades sujetos a revisión de Pacifiko
Q1,539.00
Disponible.
Envío GRATIS Detalles
Garantía: Verifica las políticas de Tienda Mundial
100% de Compra Protegida.